Вітаю Вас, Гість · RSS 06.12.2019, 19:54

Головна » 2013 » Травень » 29 » Районна Спартакіада школярів
14:35
Районна Спартакіада школярів

У 2012-2013 н.р. учні Демидівського ліцею зайняли І загальнокомандне місце в районній Спартакіаді школярів. Змагання розпочались із баскетболу серед юнаків та дівчат. Так, команда хлопців Демидівського ліцею у складі: Колесника Володимира, Романюка Олександра, Березюка Петра, Курсика Тараса, Поліщука Ігоря, Олексюка Василя, Яковюка Михайла, зайняла І місце, здолавши у фіналі команду Малівської ЗОШ, а дівчата в напруженій боротьбі посіли ІІ місце, пропустивши вперед команду Хрінницької ЗОШ.

Наступним видом були змагання з волейболу. Тут команда юнаків та дівчат виборола переможний дубль. У важкій сутичці наші  учні перемогли команду Боремельського колегіуму. Склад юнацької збірної: Колесник Володимир, Вдович Вадим, Березюк Петро, Поліщук Ігор, Смілий Юрій, Мельничук Андрій, Олексюк Василь, Романюк Олександр. У дівчат взяли участь: Савич Олена, Ніколайчук Марія, Тимощук Наталія, Яковюк Владислава, Петрук Ірина, Хрустюк Катерина, Поліщук Марія, Гринчук Юлія.

В змаганнях з кросу наші учні знову вибороли І загальнокомандне місце. Переможцями стали: в бігу на 500 м. серед дівчат І місце Юрчук Вікторія, ІІ місце Хвещук Олена, 1000 м. І м. Петрук Ірина, ІІ м. Мельничук Ольга, 2000 м. ІІ місце Мацюк Олена. Серед юнаків 2000 м. -  ІІІ місце Березюк Петро, 3000 м. ІІ місце - Вдович Вадим.

У змаганнях з легкої атлетики серед юнаків та дівчат наші учні знову були на висоті і посіли І місце. Слід відзначити таких спортсменів: Мельничука Андрія, Якимюка Романа, Романюка Олександра, Хрустюк Катерину, Мельничук Ольгу, Юрчук Вікторію, Марчук Світлану та Дишкант Анастасію.

Найзахопливішими   були змагання молодших школярів під назвою «Старти надій». Вони проходили у таких видах: піднімання тулуба за 1 хв., біг 60м., біг дівчата 800 м., юнаки 1000 м., метання м’яча на дальність, стрибки у довжину з розбігу. Показавши високий результат наша, збірна 7-х класів знову здобула перемогу.

Не пасли задніх наші учні і на обласних змаганнях. Так учениця 7-А класу Мельничук Ольга виборола ІІІ місце серед дівчат в бігу на 400 м., а Хрустюк Катерина посіла І місце в метанні списа серед дівчат.

Переглядів: 466 | Додав: DOM | Рейтинг: 5.0/1